Przeskocz do treści

Spotkanie PKU Wrocław w dniu 16-09-2017 Szpital WSS Kamieńskiego godzina 10:30

Spotkanie PKU Wrocław
w dniu 16 września 2017 roku

Organizatorzy:
Poradnia Metaboliczna Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu oraz Dolnośląskie Koło Przyjaciół Dzieci z Fenyloketonurią.
Firma Mead Johnson Nutrition

adres: ul. H. KAMIEŃSKIEGO 73A, dojazd od Dworca Głównego autobusem 144 lub K
organizuje w dniu 16 września 2017 roku "Spotkanie PKU Wrocław" z udziałem Dolnośląskiego Koła Przyjaciół Dzieci z PKU godzina 10:30

W dniu 16 września 2017 roku mamy zaszczyt zaprosić Państwa na najbliższe spotkanie naszego koła.
Będzie to pierwsze spotkanie organizowane przez nowy zarząd koła.

Program spotkania:

10:30
Prof. Wojciech Witkiewicz - powitanie i rozpoczęcie spotkania
Dr Ewa Kochańska. mgr Ewa Majewska

10:40
Dr n. med. Bożena Didycz.
Temat: Zespoł Matczynej Fenyloketonurii pokonany czy nadal pozostaje aktualnym zagrożeniem…
(retrospektywa 30-lecia wdrożenia badań przesiewowych w kierunku PKU w Polsce na przykładzie Poradni Chorób Metabolicznych Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie)

11:40
lek. med. Renata Mozrzymas
Temat: “Koktajlowe podejście do diety PKU w przenośni i nie tylko”.

12:10
Sprawy organizacyjne Dolnośląskiego Koła Przyjaciół Dzieci z Fenyloketonurią - przewodnicząca mgr Katarzyna Stachurska-Rexha

W czasie spotkania, od godz 10:00 do 12:30 dzięki uprzejmości Firmy Mead Johnson będzie możliwość degustacji koktajli a także ich samodzielnego przygotowania dla wszystkich uczestników spotkania.
Tradycyjnym zwyczajem możliwość zakupu swoich produktów niskofenyloalaninowych będą oferowały firmy Glutenex i Bezgluten.
Istnieje możliwość wcześniejszego zamówienia w w.w. firmach konkretnych produktów, które będzie można później odebrać w przygotowanej paczce podczas spotkania naszego koła na stoisku danej firmy.
UWAGA:
W przypadku Bezglutenu, możemy dzwonić pod ogólnie dostępne telefony.  Natomiast w Glutenexie zamówienia przyjmuje Pani Dorota Zaremba, bezpośredni numer to +48 61 8146180. Dostępna jest w dni robocze do godziny 15 lub u innej osoby z zaznaczeniem dostarczenia paczki na spotkanie we Wrocławiu.
Prosimy o składanie zamówień do 13 września.